KONST / Litografier / Färglitografi 10266159
nr 1026 6159
Färglitografi
Shepard Fairey, Obey, Power, onumrerad, signerad. 2015, 90x60
Utrop:
1.500 kr
Såld:
700 kr
måndag 21 mars 2016
kl 18:56:49
350 kr
400 kr
450 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
6